Hakkımızda
Hakkımızda
Siverek Otel, Şanlıurfa ili Siverek ilçesi şehir merkezindedir. Otelimiz, Turizm Bakanlığı denetimli olup üç yıldızlı bir oteldir. 44 oda 80 yatak kapasiteli olup dört adet aile odası mevcuttur. 100 kişilik restaurant ve 50 kişilik TV salonu bulunmaktadır. Şanlıurfa havaalanına 60, Diyarbakır havaalanına 83, Nissibi Köprüsüne 35, Karacadağ kayak merkezine 50 km mesafededir.  Doğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin otellerindendir.
 
Otelimizde konakladıktan sonra Şanlıurfada bulunan ve 12 bin yıllık geçmişiyle dünya tarihine damgasını vuran Göbeklitepe’yi ve Hz. İbrahim’in ateşe atıldığı zaman içine düştüğüne inanılan Balıklıgöl olarak bilinen Aynzeliha ve Halil-ür Rahman mekanlarını da gezmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca şehrimize 1 saatlik mesafedeki  UNESCO tarafından Dünya Mirası listesinde bulunan 2200 yıllık Nemrut Dağını da ziyaret edebilirsiniz.
 
Bulunduğu konum sayesinde çevre illerimizdeki birçok tarihi mekana kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir noktada konaklamaya olanak sağlayan bir yapıya sahibiz. 
 
Siverek'teki Eviniz
Kalitenin AdresiDoğal aile ortamında sunmuş olduğu hizmetlerle bölgenin seçkin otellerindendir.
Lezzetten Ödün VermeyenSağlıklı ve lezzetli restaurant servisimiz daima hizmetinizde...
Hijyenik & GüvenilirOtelimizde hijyen kuralları titizlikle uygulanmaktadır...
Siverek Otel
Televizyon Televizyon
Uydu Kanalları Uydu Kanalları
Banyo Malzemeleri Banyo Malzemeleri
Klima Klima
Kablosuz İnternet Kablosuz İnternet
Özel Banyo Özel Banyo
Kahvaltı Kahvaltı
Kurutma Makinası Kurutma Makinası
Ütü Olanakları Ütü Olanakları
Telefon Telefon
Otelimizde konaklama icin lütfen rezervasyon yap butonuna tıklayınız yada iletisim bilgilerimizden bize ulasınız. Sizleri agırlamaktan mutluluk duyarız.